Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Për festa

Për festa

Produktet e rekomanduara

  • Më të shiturat
  • Më të shikuarat
  • Më të vlerësuarat
394.50 

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 32.88€ në muaj  

Përfshirë TVSH-në

1
Altoparlantë JBL Partybox 1000 - i zi

E SHITUR

1,199.50 

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 99.96€ në muaj  

Përfshirë TVSH-në

2
Altoparlant Aiwa KBTUS-700, i zi

E SHITUR

251.50 

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 20.96€ në muaj  

Përfshirë TVSH-në

3
SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE