Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Altoparlantë Creative Labs Inspire T10

Kodi i produktit:
50864
EAN:
5390660145599
Fuqia RMS e altoparlantëve [W] (për kanal):
5
Fuqia totale RMS [W]:
10
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
51MF1600AA000

Si të porosisim në Gjirafa50?

68.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Janë set altoparlantësh të thjeshtë, kompakt dhe të shkëlqyer për të dëgjuar muzikë dhe për të shikuar filma. Kanë të integruar kufje stereo jack. Falë portit stereo mund të lidhni lehtësisht MP3 player. Altoparlantët kanë një shtrirje të frekuencave prej 80 Hz deri në 20 kHz, dhe kështu fuqia e muzikës arrin deri në 5W për kanal.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5390660145599
Fuqia RMS e altoparlantëve [W] (për kanal):
5
Fuqia totale RMS [W]:
10
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
51MF1600AA000
Komandë:
Në altoparlantë
Konfigurimi i altoparlantëve:
2
Lansuar:
10 Maj 2011
Mënyra e përdorimit:
Me kabllo, për laptop dhe PC
Numri i kaneleve (channel):
4
Port dalës për kufje:
Prodhuesi:
Creative Labs
Teknologjia:
3.5mm
Ueb-i i prodhuesit:
Creative.com
Vendi i origjinës:
Ireland

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE