Puno më mençur, ec më shpejt, kariko më pak. MAC E BËN KËTË. Mëso më shumë >

Altoparlantë Logitech Z625 2.1, 200W, të zi

Kodi i produktit:
214005
EAN:
5099206064324
Mënyra e përdorimit:
Me kabllo, për laptop dhe PC
Teknologjia:
3.5mm, optik, port hyrës RCA
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
35

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
233.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 19.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Këta altoparlantë kanë dizajn elegant, duke u përshtatur kështu në zyra dhe dhoma moderne. Versioni 2.1 përbëhet nga dy pjesë portative(2x 70W) dhe një subwoofer i fuqishëm(260W). Altoparlantët mund të lidhen me kompjuterë dhe pajisje të tjera përmes një lidhësi klasik jack 3.5 mm. Ofrojnë tinguj me kualitet të lartë, output total prej 400W RMS, dhe kanë frekuenca prej 35 Hz deri në 20 kHz. Të çertifikuar nga THX.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5099206064324
Fuqia RMS e altoparlantëve [W] (për kanal):
35
Fuqia RMS e subwoofer [W]:
130
Fuqia totale RMS [W]:
200
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
2
Kodi i prodhuesit:
980-001256
Komandë:
Në altoparlantë
Konfigurimi i altoparlantëve:
2,1
Mënyra e përdorimit:
Me kabllo, për laptop dhe PC
Ngjyra:
Zezë
Port dalës për kufje:
Prodhuesi:
Logitech
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
35
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20
Teknologjia:
3.5mm, optik, port hyrës RCA
Ueb-i i prodhuesit:
Logitech.com
Vendi i origjinës:
United Kingdom

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE