Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Altoparlant JBL Clip 4, i hirtë

Kodi i produktit:
741098se
EAN:
6925281979323
Energji:
USB
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Ngjyra:
E hirtë
Prodhuesi:
JBL

Si të porosisim në Gjirafa50?

69.50 
Ju kurseni : 10.00   (14%)
59.50 € * Përfshirë TVSH-në
14% Zbritje
Disponueshmëria:
6 artikuj
Transporti:
24 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Altoparlant unik portativ me fuqi dalëse 5 W RMS, përgjigje frekuence prej 100 Hz deri 20 kHz, raport sinjal-zhurmë > 85 dB, teknologji Bluetooth 5.1. Bateria e tij polimer litium-jon karikohet për 3 orë dhe zgjat deri në 10 orë. Përmasat e altoparlantit janë: 86.3 x 134.5 x 46 mm, pesha 239 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6925281979323
Energji:
USB
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Ngjyra:
E hirtë
Prodhuesi:
JBL
Rezistente ndaj ujit:
Shtrirja e frekuencës Hz:
20
Shtrirja e frekuencës kHz:
20

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE