Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Altoparlant për veturë Kenwood KFC-E170P

Kodi i produktit:
187255
Diametër [mm]:
170
EAN:
019048204943
Energjia maksimale (W):
300
Fuqia [W]:
30
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

65.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Altoparlantët e veturës të ofruara nga kompania Kenwood janë altoparlantë me kualitet të lartë. Këta altoparlantë janë zgjedhje e përsosur për çdo përdorues si për zë ashtu edhe për funksionalitet dhe estetikë. Këta altoparlantë garantojnë zë me kualitet të lartë dhe dizajn modern të përsosur. Gama e frekuencës së këtyre altoparlantëve është prej 30 deri në 22000 Hz, ndjeshmëria e tyre është 92 dB, kurse rezistenca është 4 ohm. Fuqia maksimale e këtij modeli shkon deri në 300 W.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diametër [mm]:
170
EAN:
019048204943
Energjia maksimale (W):
300
Fuqia [W]:
30
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
4
Kodi i prodhuesit:
KFC-E170P
Ndjeshmëri [dB]:
92
Numri i frekuencave:
2
Pesha [g]:
430
Prodhuesi:
KENWOOD
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
30
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
22
Thellësia e montimit [mm]:
44
Vendi i origjinës:
United States

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE