Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Disk i jashtëm Verbatim Store 'n' Go GEN II, 2TB, i zi

Kodi i produktit:
205115
Besueshmëria:
100 %
Memorie e përkohshme cache:
8
Trashësia mm:
119
Teknologjia e hard diskut:
HDD
Teknologjia:
USB 3.0 / 3.1 / 3.2 Gen 1

Si të porosisim në Gjirafa50?

88.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Disku i jashtëm portativ Verbatim Store'n'Go ofron ruajtje ndërfaqe USB 3.0 me kapacitet të lartë për transferimin e të dhënave me shpejtësi të lartë. Dizajni elegant i hollë përshtatet lehtësisht në tavolinën tuaj, ku veçohet si aksesori i përsosur i laptopit dhe gjithashtu e bën të lehtë transportimin. Transferimi i të dhënave me shpejtësi të lartë është shumë i preferuar. Disku i jashtëm Verbatim Store'n'Go shkëlqen në transferimin me shpejtësi të lartë, falë ndërfaqes USB 3.0. Siguron transferim të të dhënave deri në dhjetë herë më të shpejtë sesa disqet konvencionale USB 2.0. Për më tepër, ndërfaqja USB 3.0 e hard diskut portativ Verbatim Store'n'Go është në përputhje me portet USB 2.0. Furnizohet me energji vetëm nga një kabllo USB. Falë kapacitetit të tij, disku mund të mbajë një sasi të madhe të të dhënave të ndryshme. Softueri Nero BackUp ngarkohet direkt në memorien e diskut. Për shembull, Green Button (butoni i gjelbër), mund të mbyllë lëvizjen në rast pasiviteti, duke ulur ndjeshëm konsumin e energjisë. Ekzistojnë 3 mundësi të kursimit të energjisë në dispozicion. Kaloni në modalitetin e kursimit të energjisë pas 10 minutash ose në hapa prej 10 minutash deri në 120 minuta. Ju gjithashtu mund të vendosni modalitetin e gjumit duke klikuar dyfish ikonën e Green Button në desktop, ose të çaktivizoni modalitetin e gjumit. Ky disk ka një kapacitet prej 2 TB. Përmasat e tij janë: 119 x 81 x 14.5 mm. Pesha: 175 g.

Shënim: Garancioni i produktit nuk është i vlefshëm nëse stërngarkohet nga procesimi i madh i të dhënave.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
23942531951
Formati i diskut:
2.5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
81
Kapaciteti GB:
2000
Kodi:
53195
Lansuar:
24. 1. 2017
Lartësia mm:
14,5
Lloji i hard diskut:
Jashtëm
Memorie e përkohshme cache:
8
Pesha g:
175
Prodhuesi:
Verbatim
Shpejtësia e rrotullimit të pllakës rpm:
5 400
Teknologjia:
USB 3.0 / 3.1 / 3.2 Gen 1
Teknologjia e hard diskut:
HDD
Trashësia mm:
119
Ueb-i i prodhuesit:
Verbatim.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE