Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Hard Drive ADATA HV620s , 1TB

Kodi i produktit:
195655
EAN:
4712366966055
Formati i diskut:
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
78
Kapaciteti [GB]:
1 000

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
83.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

ADATA HV620s është një hard drive i jashtëm i dizajnuar për USB 3.0 (në anën tjetër i përshtatshëm edhe me USB 2.0). Disku është shumë i hollë 11.5 mm dhe peshon shumë pak. Kjo ju mundëson që ta merrni atë me vete ku do që shkoni pa ju zënë shumë hapësirë. Për më shumë, kjo pajisje ka një dizajn shumë modern me skaje të ngritura që e parandalojnë gërvishtjen. Ka kapacitet shumë të madh prej 1TB, gjë që ju mundëson të vendosni me mijëra të dhëna, çoftë në formë të fotografive, videove apo muzikës.Shënim: Garancioni i produktit nuk është i vlefshëm nëse stërngarkohet nga procesimi i madh i të dhënave.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4712366966055
Formati i diskut:
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
78
Kapaciteti [GB]:
1 000
Kodi i prodhuesit:
AHV620S-1TU3-CBL
Lartësia [mm]:
11,5
Lloji i hard diskut:
Jashtëm
Pesha (g):
150
Prodhuesi:
ADATA
Shpejtësia e rrotullimit të pllakës [rpm] :
5 400
Teknologjia:
USB-A 3.0/3.1 Gen 1
Teknologjia e hard diskut:
Magnetike
Trashësia [mm]:
115
Vendi i origjinës:
Taiwan (Province of China)

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE