Puno më mençur, ec më shpejt, kariko më pak. MAC E BËN KËTË. Mëso më shumë >

3.5"

3.5"

Produktet e rekomanduara

  • Më të shiturat
  • Më të shikuarat
  • Më të vlerësuarat
139.50 

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 11.62€ në muaj  

Përfshirë TVSH-në

1
272.50 

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 22.71€ në muaj  

Përfshirë TVSH-në

2
121.50 

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 10.12€ në muaj  

Përfshirë TVSH-në

3
Hard disk WD My Book - 12TB, i zi

E SHITUR

252.50 

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 21.04€ në muaj  

Përfshirë TVSH-në

4
Disk serveri Dell 3.5 "- 1TB për PowerEdge R230 / R330 / R430 / R530 / R730 (xd) / T330 / T430 / T630

E SHITUR

249.50 

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 20.79€ në muaj  

Përfshirë TVSH-në

1
Hard disk LaCie USB 3.0, 4TB

E SHITUR

202.50 

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 16.88€ në muaj  

Përfshirë TVSH-në

2
SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE