Puno më mençur, ec më shpejt, kariko më pak. MAC E BËN KËTË. Mëso më shumë >

Disk SSD GIGABYTE, M.2 - 256GB

Kodi i produktit:
334802
EAN:
4719331806873

Si të porosisim në Gjirafa50?

31.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
Më shumë se 10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Është një disk SSD me performancë të lartë me format M.2 2280 dhe një kapacitet prej 256 GB. Ai lidhet me kompjuterin përmes ndërfaqes PCIe 3.0 x4, NVMe 1.3. Ofron shpejtësi leximi / shkrimi deri në 1700 / 1100 MB/s. Ofron rezistencë të lartë ndaj goditjeve dhe lëkundjeve.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4719331806873

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE