Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kontrollues EPsolar MT11 - për MPPT DuoRacer

Kodi i produktit:
341520
  • Çmimi i transportit: FALAS
  • Mundësitë e pagesave:
    • Mundësitë e pagesave

Si të porosisim në Gjirafa50?

59.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Matësi në distancë i serisë MT është një aksesor i pajtueshëm me njësinë e kontrollit të serisë DuoRacer. Të dhënat e funksionimit dhe statusi i funksionimit të kontrolluesit mund të monitorohen nëpërmjet një matësi në distancë. Matësi në distancë mund të kalojë nëpër parametrat e kontrolluesit, të vendosë llojin e baterisë dhe njësinë e temperaturës dhe të pastrojë energjinë e prodhuar. Është i përshtatshëm për automobila, karvane, varka etj.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment
:
-

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE