Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kontrollues EPsolar MT11 - për MPPT DuoRacer

Kodi i produktit:
341520
  • Çmimi i transportit: FALAS
  • Mundësitë e pagesave:
    • Mundësitë e pagesave

Si të porosisim në Gjirafa50?

49.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
Më shumë se 10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Matësi në distancë i serisë MT është një aksesor i pajtueshëm me njësinë e kontrollit të serisë DuoRacer. Të dhënat e funksionimit dhe statusi i funksionimit të kontrolluesit mund të monitorohen nëpërmjet një matësi në distancë. Matësi në distancë mund të kalojë nëpër parametrat e kontrolluesit, të vendosë llojin e baterisë dhe njësinë e temperaturës dhe të pastrojë energjinë e prodhuar. Është i përshtatshëm për automobila, karvane, varka etj.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment
:
-

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE