Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

CompactFlash

CompactFlash

Produktet e rekomanduara

  • Më të shiturat
  • Më të shikuarat
  • Më të vlerësuarat
Kartelë e memories Sony G Series CFast 2.0 - 64GB

E SHITUR

153.50 

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 12.79€ në muaj  

Përfshirë TVSH-në

1
Kartë memorie SanDisk Extreme Pro CFAST 2.0 128GB 525MB / s

E SHITUR

-40%
262.50 

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 21.88€ në muaj  

438.50 

Përfshirë TVSH-në

2
Kartë memorie SanDisk Extreme 16GB 120 MB / s

E SHITUR

-23%
37.50 

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.12€ në muaj  

48.50 

Përfshirë TVSH-në

3
Kartë memorie SanDisk Extreme Pro 16GB 160MB / s

E SHITUR

-5%
56.50 

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.71€ në muaj  

59.50 

Përfshirë TVSH-në

4
Kartë memorie SanDisk Ultra 32GB 50 MB / s

E SHITUR

-3%
36.50 

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.04€ në muaj  

37.50 

Përfshirë TVSH-në

1
Kartë memorie SanDisk Ultra 16GB 50 MB / s

E SHITUR

29.50 

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.46€ në muaj  

Përfshirë TVSH-në

2
Kartë memorie Kingston 4GB

E SHITUR

-6%
14.50 

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.21€ në muaj  

15.50 

Përfshirë TVSH-në

3
Kartë memorie Transcend CompactFlash 400 x 32GB

E SHITUR

45.50 

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.79€ në muaj  

Përfshirë TVSH-në

4
Kartë e memories SanDisk CompactFlash Extreme Pro, 256GB, 160MB / s

E SHITUR

345.50 

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 28.79€ në muaj  

Përfshirë TVSH-në

1
Kartë e memories SanDisk CompactFlash Extreme, 128GB, 120MB / s

E SHITUR

103.50 

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.62€ në muaj  

Përfshirë TVSH-në

2
Kartelë e memories SanDisk CompactFlash Extreme Pro 128GB (160 MB/s)

E SHITUR

141.50 

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 11.79€ në muaj  

Përfshirë TVSH-në

3
SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE