Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Për Mac

Për Mac

Produktet e rekomanduara

  • Më të shiturat
  • Më të shikuarat
  • Më të vlerësuarat
53.50 

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.46€ në muaj  

Përfshirë TVSH-në

1
Kartë memorie ADATA SDXC për MacBook Air 13 në 128GB

E SHITUR

-4%
82.50 

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.88€ në muaj  

85.50 

Përfshirë TVSH-në

2
Kartë memorie SSD Transcend Apple JetDrive Lite 330 - 128GB

E SHITUR

76.50 

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.38€ në muaj  

Përfshirë TVSH-në

3
SSD Transcend JetDrive Lite 130 për Apple MacBook Air 13'', 256 GB

E SHITUR

-53%
57.50 

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.79€ në muaj  

121.50 

Përfshirë TVSH-në

4
Kartë memorie ADATA SDXC për MacBook Air 13 në 64GB

E SHITUR

39.50 

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.29€ në muaj  

Përfshirë TVSH-në

1
SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE