Puno më mençur, ec më shpejt, kariko më pak. MAC E BËN KËTË. Mëso më shumë >

Apple AirPods (3rd gen.)

Kodi i produktit:
709831app
EAN:
194252818527
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Mbrojtje IPX:
IPX4
Mikrofon:
Integruar
Ngjyra:
White

Si të porosisim në Gjirafa50?

259.00 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
Më shumë se 10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 21.58 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

AirPods janë të lehta dhe kanë një përshtatje të thjeshtë. Ato ulen të qetë në këndin e duhur, duke e drejtuar tingullin më mirë në veshët tuaj. Trungu është 33% më i shkurtër në krahasim me gjeneratën e dytë AirPods. Doreza ka një sensor presioni për kontroll të lehtë të muzikës dhe thirrjeve telefonike. Tingulli krijohet rreth jush në një përvojë tredimensionale që ju tërheq vërtet në muzikë, shfaqje televizive dhe filma. Xhiroskopët dhe përshpejtuesit e AirPods ndjekin lëvizjet e kokës tuaj dhe krijojnë një hapësirë tingulli që ju duket sikur jeni në mes të këngëve dhe skenave. Muzika rregullohet automatikisht sipas formës së veshit tuaj. Mikrofonët e kthyer nga brenda zbulojnë tingullin që po dëgjoni dhe më pas rregullojnë frekuencat e rangut të ulët dhe të mesëm në mënyrë që të dalin në pah detajet e imta të secilës këngë. AirPods kanë një jetëgjatësi më të madhe të baterisë në krahasim me gjeneratën e dytë të AirPods, kështu që ju merrni deri në 6 orë kohë dëgjimi dhe deri në 4 orë kohë bisede. Sensorët edhe më të mirë dhe më të saktë të zbulimit të lëkurës ndezin ose fikin AirPods, duke kursyer baterinë kur është e nevojshme. Me vetëm 5 minuta karikim, ju merrni rreth një orë kohë dëgjimi ose bisede. Kutia e karikimit MagSafe ofron mbi 30 orë jetëgjatësi të baterisë dhe është e përputhshme me karikuesit wireless dhe MagSafe. Si AirPods ashtu edhe kutia e karikimit MagSafe janë IPX4 të papërshkueshëm nga uji, kështu që mund t'i rezistojnë shiut dhe stërvitjeve të vështira.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
194252818527
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Mbrojtje IPX:
IPX4
Mikrofon:
Integruar
Ngjyra:
White
Pa kabllo:
Prodhuesi:
Apple
Teknologjia Wireless:
Bluetooth v5.0

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE