Puno më mençur, ec më shpejt, kariko më pak. MAC E BËN KËTË. Mëso më shumë >

Dëgjuese Logitech G333, të zeza

Kodi i produktit:
318344visa
Besueshmëria:
100 %
Madhësia e konvertuesit mm:
5.8, 9.2
Shtrirja minimale e frekuencës Hz:
20
Shtrirja maksimale e frekuencës kHz:
20
Prodhuesi:
Logitech

Si të porosisim në Gjirafa50?

63.50 
Ju kurseni : 14.00   (22%)
49.50 € * Përfshirë TVSH-në
22% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Zhytuni plotësisht në lojë, kudo që luani, përmes dëgjueseve G333, të cilat japin zë me cilësi të lartë dhe komunikim të qartë kristal në shumë pajisje - PC, pajisje të lëvizshme, Xbox, PlayStation, Nintendo dhe të tjera - përmes një lidhësi 3.5 mm dhe përshtatësit të përfshirë USB-C. Poashtu, dëgjueset G333 janë krijuar posaçërisht për një përvojë optimale të lojrave, kurse drejtuesit audio të dyfishtë të dedikuar, një për trefishim / mes dhe një për bas, sigurojnë tingull të pasur me detaje për riprodhimin besnik të botës së lojës.

Përveç kësaj, mikrofoni i integruar me cilësi të lartë siguron komunikim dhe biseda të qarta, kurse kontrollet e integruara ju lejojnë të kontrolloni volumin. Logitech G333 posedojnë 2 konvertues dinamikë: 5.8 mm dhe 9.2 mm, kanë diapazon të frekuencës: 20 Hz - 20 kHz, rezistenë: 24 ohm ± 20% dhe ndjeshmëri: 101.6 ± 3 dB në 1 kHz SPL. Paketa përmban dëgjueset G333, 3 goma me madhësi S, M, L, përshtatës USB-C dhe mbrojtëse.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Data e lansimit:
14. 5. 2021
EAN:
5099206092723
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos m:
1,2
Impedancë Ohm:
24
Kodi i prodhuesit:
981-000924
Komanda e zërit:
Në kabllo
Konektor:
1
Kontroll zanor:
Në kabllo
Lloji i dëgjueseve:
Kufje, Dëgjuese
Lojë:
Madhësia e altoparlantëve mm:
5.8, 9.2
Madhësia e konvertuesit mm:
5.8, 9.2
Mënyra e lidhjes:
1x 3,5mm, USB-C
Mikrofon:
Integruar
Ndjeshmëri dBSLP:
101,6
Numri i Konektorve:
1
Pajisje speciale:
Náhradní špunty, Pouzdro, Redukce (3,5mm jack 4pin na USB-C)
Pesha g:
19
Platforma:
PS4, PS5, Switch, Xbox Series, XONE
Prodhuesi:
Logitech
Shtrirja maksimale e frekuencës kHz:
20
Shtrirja minimale e frekuencës Hz:
20
Uebfaqja e prodhuesit:
Logitech.com
Vendi i origjinës:
United Kingdom

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE