Puno më mençur, ec më shpejt, kariko më pak. MAC E BËN KËTË. Mëso më shumë >

Dëgjuese Razer Hammerhead True Wireless, Mercury Edition, të bardha

Kodi i produktit:
303188visa
Besueshmëria:
100 %
Ndjeshmëri dBSLP:
91
Teknologjia Wireless:
Bluetooth v5.0
Shtrirja minimale e frekuencës Hz:
300
Shtrirja maksimale e frekuencës kHz:
20

Si të porosisim në Gjirafa50?

164.50 
Ju kurseni : 95.00   (58%)
69.50 € * Përfshirë TVSH-në
58% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
Më shumë se 10 artikuj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Dëgjuese wireless me një dizajn të hijshëm. Ato ofrojnë zë të mrekullueshëm dhe të pastër, zvogëlim të zhurmës së ambientit, diapazon të gjerë të frekuencës prej 20 Hz deri 20 kHz, ndjeshmëri prej 91 +/- 3 dB dhe rezistencë prej 32 Ohm. Ato lidhen përmes Bluetooth me një gjerësi deri në 10 m. Dëgjueset zgjasin 4 orë dhe deri në 12 orë me kutinë e karikimit. Ato karikohen për 1.5 orë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Data e lansimit:
10. 11. 2020
EAN:
8886419378594
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë Ohm:
32
Koha e vlerësuar e qëndrueshmërisë h:
3
Lloji i dëgjueseve:
Kufje, Dëgjuese
Lojë:
Madhësia e altoparlantëve mm:
13
Mikrofon:
Integruar
Ndjeshmëri dBSLP:
91
Pa kabllo:
Pesha g:
45
Prodhuesi:
Razer
Shtrirja maksimale e frekuencës kHz:
20
Shtrirja minimale e frekuencës Hz:
300
Teknologjia Wireless:
Bluetooth v5.0
Uebfaqja e prodhuesit:
Razerzone.com
Vendi i origjinës:
Singapore

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE