Puno më mençur, ec më shpejt, kariko më pak. MAC E BËN KËTË. Mëso më shumë >

Kufje Razer Kraken, Kitty Quartz Edition, rozë

Kodi i produktit:
275591visa
Besueshmëria:
100 %
Lojë:
Shtrirja minimale e frekuencës Hz:
20
Shtrirja maksimale e frekuencës kHz:
20
Prodhuesi:
Razer

Si të porosisim në Gjirafa50?

212.50 
Ju kurseni : 33.00   (16%)
179.50 € * Përfshirë TVSH-në
16% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
7 artikuj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Kufje lojrash Razer, një markë aksesorët e të cilit dhe produktet e lojrave janë klasike dhe gurthemeli i ngjarjeve të panumërta të lojrave, kongreseve dhe turneve. Në këtë rast të veçantë, janë kufje të fuqishme lojrash që do t'ju marrin jo vetëm me tinguj të jashtëzakonshëm, por edhe me bazën e tyre teknologjike dhe dizajn interesant me veshë mace. Posedojnë jastëkë për veshë që do të sigurojnë rehati maksimale për veshët tuaj dhe nuk do të shkaktojë dhimbjen e tyre, pa marrë parasysh kohën e gjatë që ju luani. Sigurisht, posedojnë mikrofon për komunikimet në lojë. Kufjet Razer Kraken janë të dizajnuara për lojtarë që duan përvoja unike. Megjithatë, ata mund të përdoren edhe për dëgjim të muzikës apo shikim të filmave. Ata garantojnë një eksperiencë unike që është pjesë e çdo lojë, muzikë apo filmi. Kanë frekuencë prej 20 – 20 000 Hz, rezistencë prej 32 ohm, dhe ndjeshmëri 109 dB. Konsumi i energjisë 30 mW. Pesha 275 g. Mikrofoni: frekuenca 100 Hz - 10 kHz, ndjeshmëri -45 dB +/- 3 dB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Data e lansimit:
16. 11. 2019
Drita e pasme:
RGB
EAN:
8886419378129
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos m:
1.3
Impedancë Ohm:
32
Komanda e zërit:
Në kufje
Konektor:
1
Lloji i dëgjueseve:
Kufje
Lojë:
Madhësia e altoparlantëve mm:
50
Mikrofon:
Rrëshqitës
Ndjeshmëri dBSLP:
109
Pesha g:
275
Prodhuesi:
Razer
Shtrirja maksimale e frekuencës kHz:
20
Shtrirja minimale e frekuencës Hz:
20
Uebfaqja e prodhuesit:
Razerzone.com
Vendi i origjinës:
Singapore

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE