Puno më mençur, ec më shpejt, kariko më pak. MAC E BËN KËTË. Mëso më shumë >

Kufje Yenkee YHP 3005 GUERRILLA, të zeza

Kodi i produktit:
269844visa
Besueshmëria:
99 %
Data e lansimit:
13. 9. 2019
EAN:
8590669282630
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos m:
2.1

Si të porosisim në Gjirafa50?

24.50 
Ju kurseni : 5.00   (20%)
19.50 € * Përfshirë TVSH-në
20% Zbritje Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Kufje të fuqishme lojrash që përveç pamjes tërheqëse sjellin rehati kur dëgjoni muzikë, si dhe tinguj të qartë dhe të saktë. Pra, gjithçka që ju nevojitet lojtarëve përveç një kompjuteri të fuqishëm personal.

Këto kufje kanë disqe me diametër 40 mm, frekuencë 20 Hz - 20 kHz, rezistencë 32 om, ndjeshmëri 108 dB. Përfshijnë mikrofon me rezistencë 2200 Ohm dhe ndjeshmri -38 dB. Kablloja e tyre ka gjatësi 2.1 m dhe përfundon me një lidhës jack 3.5 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
99 %
Data e lansimit:
13. 9. 2019
EAN:
8590669282630
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos m:
2.1
Impedancë Ohm:
32
Komanda e zërit:
Në kabllo
Konektor:
1
Lloji i dëgjueseve:
Për kokë
Lojë:
Madhësia e altoparlantëve mm:
40
Mikrofon:
I palosshëm
Ndjeshmëri dBSLP:
108
Prodhuesi:
YENKEE
Shtrirja maksimale e frekuencës kHz:
20
Shtrirja minimale e frekuencës Hz:
20
Vendi i origjinës:
Czechia

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE