Puno më mençur, ec më shpejt, kariko më pak. MAC E BËN KËTË. Mëso më shumë >

Set audio Niceboy VOICE Handle, i zi

Kodi i produktit:
307107visa
Besueshmëria:
100 %
Data e lansimit:
22. 12. 2020
EAN:
8594182424737
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë Ohm:
55

Si të porosisim në Gjirafa50?

73.50 
Ju kurseni : 14.00   (19%)
59.50 € * Përfshirë TVSH-në
19% Zbritje Risi
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Set për transmetim ose regjistrim audio, i cili përfshin mikrofonin, mbajtësin anti-vibrues dhe pajisjet për të eleminuar zhurmën e padëshiruar. Lidheni përmes kartës së zërit USB ose slotit 3.5 mm. Karakteristikat e drejtimit: kardioide (0 ~ 180 °, 1 kHz> 5 db), diapazoni i frekuencës: 20 Hz - 20 kHz, rezistenca e plotë e daljes: 55 O ± 30 % (1 kHz).

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Data e lansimit:
22. 12. 2020
EAN:
8594182424737
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë Ohm:
55
Konektor:
3.5mm (TRRS)
Ndjeshmëri dBSLP:
-45
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Niceboy
Shtrirja maksimale e frekuencës kHz:
20
Shtrirja minimale e frekuencës Hz:
20
Vendi i origjinës:
Czechia

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE