Puno më mençur, ec më shpejt, kariko më pak. MAC E BËN KËTË. Mëso më shumë >

Mauspad Lenovo Legion Control XXL, pëlhurë, i zi

Kodi i produktit:
345254visa
Data e lansimit:
7. 5. 2022
EAN:
1957137325744
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
900
Kodi i prodhuesit:
GXH1C97869

Si të porosisim në Gjirafa50?

19.50 
Ju kurseni : 4.00   (21%)
15.50 € * Përfshirë TVSH-në
21% Zbritje
Disponueshmëria:
Më shumë se 10 artikuj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Mauspad i madhpër lojëra Lenovo Legion Gaming Control Mouse Pad në madhësi XXL do t'i bëjë të lumtur lojtarët veçanërisht të zjarrtë. Do t'ju ndihmojë në rrugën tuaj drejt fitores duke përmirësuar shënjestrimin e mausit. Është bërë nga një kombinim i tekstilit dhe gomës. Pëlhura e sipërme lejon lëvizje më të saktë të mausit. Materiali i poshtëm i gomës kundër rrëshqitjes parandalon rrëshqitjen e mauspad-it nga sipërfaqja e tavolinës. Përmasat 90 × 0.2 × 40 cm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Data e lansimit:
7. 5. 2022
EAN:
1957137325744
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
900
Kodi i prodhuesit:
GXH1C97869
Lartësia mm:
2
Madhësia e pad-it të mausit:
XXL
Nën maus dhe tastierë:
Prodhuesi:
Lenovo
Sipas përdorimit:
Lojra
Të qepura:
Thellësia mm:
400

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE