Puno më mençur, ec më shpejt, kariko më pak. MAC E BËN KËTË. Mëso më shumë >

Mauspad Razer Sphex v3, L, i zi

Kodi i produktit:
320506visa
Besueshmëria:
100 %
Dizajni:
Zezë
EAN:
8886419319191
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
450

Si të porosisim në Gjirafa50?

53.50 
Ju kurseni : 24.00   (45%)
29.50 € * Përfshirë TVSH-në
45% Zbritje
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Mauspad për lojëra me madhësi L apo përmasa prej 450 x 400 mm. Sipërfaqja e mauspadit është bërë me material polikarbonati. Ky mauspad është vetëm 0.4 mm i trashë, 20 % më i hollë se paraardhësi i tij Razer Sphex V2. Baza është ngjitëse, pamja elegante, ngjyra e zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Dizajni:
Zezë
EAN:
8886419319191
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
450
Madhësia:
Nr. L
Materiali:
Polikarbonat
Për t'u përdorur në:
Lojë
Prodhuesi:
Razer
Trashësia mm:
400
Uebfaqja e prodhuesit:
Razerzone.com
Vendi i origjinës:
Singapore

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE