Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Maus ASUS TUF Gaming M3, i zi

Kodi i produktit:
270114
Besueshmëria:
100 %
Ndriçim i pasëm:
Trashësia [mm]:
118.2
Taste të personalizueshëm:
Senzor i lëvizjes:
Optik

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
36.50 
Ju kurseni : 17.00   (47%)
19.50 € * Përfshirë TVSH-në
47% Zbritje
Disponueshmëria:
Më shumë se 10 artikuj
Transporti:
24 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Ky maus ka senzor optik dhe është i dizajnuar ergonomikisht për t'iu ofruar rehati. Mund të prëballoj 20 milionë klikime dhe kabllo e tij ka qëndrueshmëri ndaj friksionit. Ndjeshmëria mund të rregullohet në vlerë 7000 dpi. Ka 7 butona të programueshëm dhe ndriçim RGB. Pa kabllo peshon 84 g dhe ka përmasa 118.2 x 68 x 40 mm .

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
4718017366373
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
68
Kategoria e peshës:
E lehtë (deri në 89g)
Kodi:
90MP01J0-B0UA00
Koha e reagimit ms:
1
Lansuar:
21. 9. 2019
Lartësia [mm]:
40
Lidhësit:
USB
Lojë:
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
7000
Ndriçim i pasëm:
Ngjyrë e pasme:
RGB
Numri i butonëve:
7
Pesha [g]:
84
Prodhuesi:
ASUS
Rrota:
Mekanike
Senzor i lëvizjes:
Optik
Taste të personalizueshëm:
Trashësia [mm]:
118.2
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com
Vendi i origjinës:
Taiwan (Province of China)

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE