Puno më mençur, ec më shpejt, kariko më pak. MAC E BËN KËTË. Mëso më shumë >

Maus Corsair Qatar PRO, i zi

Kodi i produktit:
302533visa
Besueshmëria:
100 %
Lojë:
Trashësia mm:
115,8
Taste të programueshëm:
Sinkronizim të RGB:
CORSAIR iCUE

Si të porosisim në Gjirafa50?

29.50 
Ju kurseni : 5.00   (17%)
24.50 € * Përfshirë TVSH-në
17% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
Më shumë se 10 artikuj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Dritë ultra, ultra i fuqishëm, ultra i mençur, ky është Corsair Gaming Pro nga Corsair. Zhvendosja e një sërë komandash nga tastiera në mausin e lojrave përmirëson në mënyrë dramatike efikasitetin tuaj të lojrave, prandaj ky maus loje është i pajisur me gjashtë butona plotësisht të programueshëm. Mausi është i pajisur me një sensor optik të fuqishëm PixArt me një ndjeshmëri prej 12,400 DPI.

Corsair iCUE lejon kontroll të lehtë të ndriçimit, programim të sofistikuar makro ose sinkronizim të ndriçimit me pajisjet e tjera që janë në përputhje me këtë softuer. Vendosni mausin tuaj shpejt dhe lehtë pasi të keni nevojë. Përmasat 64.2 x 115.8 x 37.8 mm. Pesha 69 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Data e lansimit:
27. 10. 2020
Drita e pasme:
EAN:
8400066237624
Ergonomia:
Për djathtakë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos m:
1.8
Gjerësia mm:
64,2
Kategoria e peshës:
I lehtë (deri në 89g)
Koha e reagimit ms:
1
Konektor:
USB
Lartësia mm:
37.8
Lloji i sensorit:
PixArt PAW3327
Lojë:
Ndjeshmëria maksimale DPI:
12 400
Ngjyra e pasme:
RGB
Numri i butonave:
6
Pesha g:
69
Prodhuesi:
Corsair
Rrota:
Mekanike
Sensor i lëvizjes:
Optike
Sinkronizim të RGB:
CORSAIR iCUE
Taste të programueshëm:
Trashësia mm:
115,8
Uebfaqja e prodhuesit:
Corsair.com
Vendi i origjinës:
Spain

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE