Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Maus Logitech G Pro X Superlight, i bardhë

Kodi i produktit:
304984
Besueshmëria:
100 %
Modeli i senzorit:
Hero
Typ baterie:
Integruar
Trashësia [mm]:
125
Teknologji Wireless:
Radio frekuencë

Si të porosisim në Gjirafa50?

176.50 
Ju kurseni : 57.00   (32%)
119.50 € * Përfshirë TVSH-në
32% Zbritje
Disponueshmëria:
Më shumë se 10 artikuj
Transporti:
24 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 9.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Ky maus për lojëra posedon bateri me jetëgjatësi deri në 70 orë, rezolucion prej 100 - 25,400 DPI dhe përgjigje prej 1 ms. Për më tepër, mausi ka 5 butona, si dhe një memorje të integruar dhe një sensor HERO 25K.

Vlerësimet

SEN I EGER
Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
5099206091726
Ergonomia:
Për djathtakë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
63.5
Kategoria e peshës:
I lehtë (deri në 89g)
Kodi:
910-005942
Koha e reagimit ms:
1
Lansuar:
19. 11. 2020
Lartësia [mm]:
40
Lidhësit:
USB
Lloji i baterisë::
Integruar
Lojë:
Modeli i senzorit:
Hero
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
25600
Numri i butonëve:
5
Pesha [g]:
63
Prodhuesi:
Logitech
Rrota:
Mekanike
Senzor i lëvizjes:
Optike
Taste të personalizueshëm:
Teknologji Wireless:
Radio frekuencë
Trashësia [mm]:
125
Typ baterie:
Integruar
Ueb-i i prodhuesit:
Logitech.com
Vendi i origjinës:
United Kingdom

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE