Foto e Maus Logitech G Pro X Superlight, i bardhë
Foto e Maus Logitech G Pro X Superlight, i bardhë
Foto e Maus Logitech G Pro X Superlight, i bardhë
Foto e Maus Logitech G Pro X Superlight, i bardhë
Foto e Maus Logitech G Pro X Superlight, i bardhë
Foto e Maus Logitech G Pro X Superlight, i bardhë
Foto e Maus Logitech G Pro X Superlight, i bardhë
Foto e Maus Logitech G Pro X Superlight, i bardhë
Foto e Maus Logitech G Pro X Superlight, i bardhë
Foto e Maus Logitech G Pro X Superlight, i bardhë
Foto e Maus Logitech G Pro X Superlight, i bardhë
Foto e Maus Logitech G Pro X Superlight, i bardhë
Foto e Maus Logitech G Pro X Superlight, i bardhë
Foto e Maus Logitech G Pro X Superlight, i bardhë
Foto e Maus Logitech G Pro X Superlight, i bardhë
Foto e Maus Logitech G Pro X Superlight, i bardhë
Foto e Maus Logitech G Pro X Superlight, i bardhë
Foto e Maus Logitech G Pro X Superlight, i bardhë
Foto e Maus Logitech G Pro X Superlight, i bardhë
Foto e Maus Logitech G Pro X Superlight, i bardhë
Foto e Maus Logitech G Pro X Superlight, i bardhë
Foto e Maus Logitech G Pro X Superlight, i bardhë
Foto e Maus Logitech G Pro X Superlight, i bardhë
Foto e Maus Logitech G Pro X Superlight, i bardhë
Foto e Maus Logitech G Pro X Superlight, i bardhë

Maus Logitech G Pro X Superlight, i bardhë

Garancioni: 1 vit Origjina: Kodi:
149.50 €
119.50 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 110.65 €
Ju kurseni 30.00 €
-21%
Raifeissen Bank Teb Bank deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 9.96 €/muaj

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit, pa pasur nevojë për pritje te serviset e autorizuara. Përmes këtij shërbimi, ju do të kontaktoheni brenda 24 orëve prej momentit të pranimit të produktit te ne, nëse produkti mund të servisohet, ta merrni të ri apo të keni kredi në të njejtën vlerë të produktit. Pastaj do të lajmëroheni për periudhën e pranimi të produktit të servisuar, të ri apo kthimit të tij.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Prishtinë
27 shtator 2023 - 28 shtator 2023
Kosovë, të tjera
28 shtator 2023 - 29 shtator 2023
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Ky maus për lojëra posedon bateri me jetëgjatësi deri në 70 orë, rezolucion prej 100 - 25,400 DPI dhe përgjigje prej 1 ms. Për më tepër, mausi ka 5 butona, si dhe një memorje të integruar dhe një sensor HERO 25K.

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Koha e reagimit [ms]:
1
Taste të personalizueshëm:
Po
Lojë:
Po
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
25600, 25600
Lidhës:
USB
Senzor i lëvizjes:
Optik, Optik
Lloji i baterisë:
E integruar, E integruar
Ueb-i i prodhuesit:
Logitech.com
Trashësia [mm]:
125
Thellësia [mm]:
125
Teknologji Wireless:
Radio frekuencë
Pesha [g]:
63
Gjerësia [mm]:
63.5
Ergonomia:
Për djathtak, Për djathtak
Numri i butonëve:
5
Rrota:
Mekanike
Lloji i baterive:
Integruar
Kategoria e peshës:
I lehtë (deri në 89g), E lehtë (deri në 89g)
Modeli i sensorit:
Hero
Besueshmëria:
100 %
Përcaktimi:
Lojra
Butonat e programueshëm:
Po
Teknologjia pa tela:
Radio Frekunecë
Lidhje:
Pa tela
Lloji i senzorit:
Hero
Kodi i prodhuesit:
910-005942
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
5099206091726
4

12 Vlerësime

Perfekt dhe i rahatshem
Gent 9.9.2023 6:33 e pasdites
1 vite perdorim konstant, ende ne gjendje perfekte
A ishte ky vlerësim i dobishëm? Po Jo
I kenqaur
Dion 17.8.2023 8:29 e pasdites
SI ne qdo produkt, gjirafa spo na deshton as ne mausa as kurgjo, 10/10
A ishte ky vlerësim i dobishëm? Po Jo
Maus legjend
Dominik 28.5.2023 12:36 e paradites
Kush don me dal faceit level 10 Merrne skini qa kqyrni tjeter :P
A ishte ky vlerësim i dobishëm? Po Jo
Perfect
DRILONNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN 20.5.2023 4:56 e pasdites
Nje shok i imi eshte nda shume i knaqur
A ishte ky vlerësim i dobishëm? Po Jo
Perfect
Erblina 16.5.2023 2:38 e pasdites
Perfect Product
A ishte ky vlerësim i dobishëm? Po Jo
Bekim 15.3.2023 10:27 e pasdites
i mrekullueshem
A ishte ky vlerësim i dobishëm? Po Jo
Ardi 2.2.2023 11:47 e paradites
A ishte ky vlerësim i dobishëm? Po Jo
Ardian 22.1.2023 4:51 e pasdites
Mausi osht fenomenal per loj dhe bateri, ajo qe me shqeteson osht qe menjeher pas perfundimit te garancionit mausit i eshte prish rrota.
A ishte ky vlerësim i dobishëm? Po Jo
Redi 13.1.2023 4:22 e pasdites
SEN I EGER
A ishte ky vlerësim i dobishëm? Po Jo
Fahri 28.12.2022 3:16 e paradites
A ishte ky vlerësim i dobishëm? Po Jo
bardh 23.12.2022 9:06 e pasdites
A ishte ky vlerësim i dobishëm? Po Jo
Lorik 23.12.2022 3:08 e pasdites
A ishte ky vlerësim i dobishëm? Po Jo

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe:

Blej tani
Maus Logitech G Pro X Superlight, i bardhë
119.50 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo