Puno më mençur, ec më shpejt, kariko më pak. MAC E BËN KËTË. Mëso më shumë >

Maus Logitech G403 Hero, i zi

Kodi i produktit:
264270visa
EAN:
5099206083387
Ndjeshmëria maksimale DPI:
25 600
Trashësia mm:
124
Taste të programueshëm:
Sensor i lëvizjes:
Optike

Si të porosisim në Gjirafa50?

84.50 
Ju kurseni : 35.00   (41%)
49.50 € * Përfshirë TVSH-në
41% Zbritje
Disponueshmëria:
Më shumë se 10 artikuj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Përgatituni për një maus me një gjeneratë të re të gjuajtjes 1: 1, një interval maksimal të ndjeshmërisë prej 100-25,600 DPI, dhe zero zbutje, filtrim ose përshpejtim.

MX518 i rilindur është i mbushur me risitë më të fundit në teknologjinë e lojërave, siç është senzori ekskluziv HERO 16K. Ky është senzori më i saktë i lojërave të të gjitha kohërave me performancën e gjeneratës së re dhe arkitekturën krejt të re. Me një normë të kornize deri në 17,000 korniza për sekondë, senzori HERO përmban 400+ IPS në një interval prej 100-25,600 DPI me zero zbutje, filtrim dhe përshpejtim.

Ndriçimi i pasmë RGB i kontrolluar nga loja me ngjyra i përgjigjet veprimeve të lojrave, tingullit dhe ngjyrës në ekran dhe mund të sinkronizohet në të gjithë pajisjet G me formacionin tuaj.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5099206083387
Ergonomia:
Për djathtakë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos m:
2.1
Gjerësia mm:
68
Kabllo e mbështjellë:
Kategoria e peshës:
E rregullueshme
Koha e reagimit ms:
1
Konektor:
USB
Lartësia mm:
43
Lloji i sensorit:
Hero
Lojë:
Ndjeshmëria maksimale DPI:
25 600
Ndriçim i pasëm:
Ngjyra e pasme:
RGB
Numri i butonave:
6
Pesha g:
87.3
Prodhuesi:
Logitech
Rrota:
Mekanike
Sensor i lëvizjes:
Optike
Taste të programueshëm:
Trashësia mm:
124
Uebfaqja e prodhuesit:
Logitech.com
Vendi i origjinës:
United Kingdom

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE