Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Maus Razer DeathAdder V2 Mini + Grip Tapes

Kodi i produktit:
292487
Besueshmëria:
100 %
Modeli i senzorit:
PixArt PAW3359
Trashësia [mm]:
114,2
Taste të personalizueshëm:
Sinkronizim të RGB:
Razer Chroma

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
69.50 
Ju kurseni : 40.00   (58%)
29.50 € * Përfshirë TVSH-në
58% Zbritje
Disponueshmëria:
Më shumë se 10 artikuj
Transporti:
24 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Razer DeathAdder V2 Mini është me madhësi të vogël, por i madh në reputacionin dhe performancën. Është një version kompakt i modelit shumë të njohur Razer DeathAdder V2.

Ai ofron trajtim të pakrahasueshëm. Është krijuar për madhësi të vogla dhe të mesme. Dizajni i tij universal i përshtatet stileve të shumta të kontrollit.

Çelësat optik Razer ju japin performancën që nuk do të gjeni askund tjetër. Duke përdorur një rreze të dritës infra të kuqe, mausi do të regjistrojë çdo klikim tuaj, pothuajse menjëherë. Dhe jo vetëm kaq. Falë kontaktit minimal fizik, çelësat gjithashtu mburren me qëndrueshmërinë e tyre të padiskutueshme.

Ky maus i vogël ergonomik i lojërave vjen me një sërë shirita anti-rrëshqitës që absorbojnë djersën dhe mund të aplikohen në pjesën e sipërme dhe anët e mausit. Ata përmirësojnë më tej trajtimin e tij.

Vlerësimet

Perfect
Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
8886419332954
Ergonomia:
Për djathtakë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1.8
Gjerësia [mm]:
65,4
Kabllo me mbështjellje të thurur:
Kategoria e peshës:
E lehtë (deri në 89g)
Kodi:
RZ01-03340100-R3M1
Koha e reagimit ms:
1
Lansuar:
14. 7. 2020
Lartësia [mm]:
38.5
Lidhësit:
USB
Lloji i tastierës:
Razer Optical Switches
Lojë:
Modeli i senzorit:
PixArt PAW3359
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
8500
Ndriçim i pasëm:
Ngjyrë e pasme:
RGB
Numri i butonëve:
6
Pesha [g]:
62
Prodhuesi:
Razer
Rrota:
Mekanike
Senzor i lëvizjes:
Optik
Sinkronizim të RGB:
Razer Chroma
Taste të personalizueshëm:
Trashësia [mm]:
114,2
Ueb-i i prodhuesit:
Razerzone.com
Vendi i origjinës:
Singapore

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE