E shitur
Foto e Maus Razer DeathAdder V2 Mini + Grip Tapes
Foto e Maus Razer DeathAdder V2 Mini + Grip Tapes
Foto e Maus Razer DeathAdder V2 Mini + Grip Tapes
Foto e Maus Razer DeathAdder V2 Mini + Grip Tapes
Foto e Maus Razer DeathAdder V2 Mini + Grip Tapes
Foto e Maus Razer DeathAdder V2 Mini + Grip Tapes
Foto e Maus Razer DeathAdder V2 Mini + Grip Tapes
Foto e Maus Razer DeathAdder V2 Mini + Grip Tapes
Foto e Maus Razer DeathAdder V2 Mini + Grip Tapes
Foto e Maus Razer DeathAdder V2 Mini + Grip Tapes
Foto e Maus Razer DeathAdder V2 Mini + Grip Tapes
Foto e Maus Razer DeathAdder V2 Mini + Grip Tapes
Foto e Maus Razer DeathAdder V2 Mini + Grip Tapes
Foto e Maus Razer DeathAdder V2 Mini + Grip Tapes

Maus Razer DeathAdder V2 Mini + Grip Tapes

Garancioni: 1 vit Kodi:
69.50 €
19.50 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 18.06 €
Ju kurseni 50.00 €
-72%
Raifeissen Bank Teb Bank deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Razer DeathAdder V2 Mini është me madhësi të vogël, por i madh në reputacionin dhe performancën. Është një version kompakt i modelit shumë të njohur Razer DeathAdder V2. Ai ofron trajtim të pakrahasueshëm. Është krijuar për madhësi të vogla dhe të mesme. Dizajni i tij universal i përshtatet stileve të shumta të kontrollit. Çelësat optik Razer ju japin performancën që nuk do të gjeni askund tjetër. Duke përdorur një rreze të dritës infra të kuqe, mausi do të regjistrojë çdo klikim tuaj, pothuajse menjëherë. Dhe jo vetëm kaq. Falë kontaktit minimal fizik, çelësat gjithashtu mburren me qëndrueshmërinë e tyre të padiskutueshme. Ky maus i vogël ergonomik i lojërave vjen me një sërë shirita anti-rrëshqitës që absorbojnë djersën dhe mund të aplikohen në pjesën e sipërme dhe anët e mausit. Ata përmirësojnë më tej trajtimin e tij.

Butonat e programueshëm:
Po
Drita e pasme:
Po
Ergonomia:
Për djathtakë, Djathtas
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit, 1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1.8
Kabllo me gërsheta/ e endur:
Po
Kabllo me mbështjellje të thurur:
Po
Kategoria e peshës:
I lehtë (deri në 89g), E lehtë (deri në 89g)
Kodi i prodhuesit:
RZ01-03340100-R3M1
Kodi:
RZ01-03340100-R3M1
Koha e reagimit [ms]:
1
Lartësia [mm]:
38.5
Lidhësit:
USB
Lidhje:
Me tela
Lloji i ndërprerësit:
Razer Optical Switches
Lloji i senzorit:
PixArt PAW3359
Lloji i tastierës:
Razer Optical Switches
Lojë:
Po
Modeli i senzorit:
PixArt PAW3359
Ndërfaqja:
USB Type-A
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
8500, 8 500
Ndriçim i pasëm:
Po
Ngjyra e dritës së pasme:
RGB
Ngjyra e pasme:
RGB
Numri i butonëve:
6
Përcaktimi:
Lojra
Pesha [g]:
62
Prodhuesi:
Razer, Razer
Rrota:
Mekanike, Mekanike
Senzor i lëvizjes:
Optike, Optik
Sinkronizim të RGB:
Razer Chroma, Razer Chroma
Taste të personalizueshëm:
Po
Thellësia [mm]:
114,2
Trashësia [mm]:
114,2
Ueb-i i prodhuesit:
razerzone.com
EAN:
8886419332954
5

5 Vlerësime

Adrian 16.1.2023 8:23 e pasdites
A ishte ky vlerësim i dobishëm? Po Jo
Leotrim 17.12.2022 12:40 e paradites
A ishte ky vlerësim i dobishëm? Po Jo
Adnan 3.12.2022 7:13 e pasdites
A ishte ky vlerësim i dobishëm? Po Jo
Ermir 11.11.2022 5:15 e pasdites
A ishte ky vlerësim i dobishëm? Po Jo
Enes 3.4.2022 6:08 e pasdites
Perfect
A ishte ky vlerësim i dobishëm? Po Jo

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe:

Blej menjëherë
Maus Razer DeathAdder V2 Mini + Grip Tapes
19.50 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo