Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Maus SteelSeries Aerox 3 Onyx, i zi (2022)

Kodi i produktit:
120444steel
Drita e pasme:
Modeli i sensorit:
SteelSeries TrueMove Core
Trashësia [mm]:
120,6
Teknologjia:
USB-A
Taste të personalizueshëm:

Si të porosisim në Gjirafa50?

69.50 
Ju kurseni : 15.00   (22%)
54.50 € * Përfshirë TVSH-në
22% Zbritje
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Transporti:
24 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Aerox 3 është optimizuar për të marrë lëvizjet më të shpejta në lojëra për të kapërcyer kundërshtarin kur gjuan. Kur çdo milisekondë ka rëndësi, shpejtësia ka rëndësi. Mbulesa e jashtme me vrima unike dhe elektronika më e hollë janë projektuar saktësisht për një dizajn tepër të lehtë me një nivel të ri qëndrueshmërie. I projektuar për sigurinë e qarqeve të brendshme, nga pothuajse të gjitha llojet e dëmtimeve mjedisore, Aerox është mausi i parë i lojërave që merr certifikimin IP54. Ofron rezistencë ndaj ujit dhe mbrojtje kundër pluhurit, papastërtive, vajit dhe flokëve. Shijoni skanimin e vërtetë 1:1 me një dizajn sensor të lehtë. Me një gamë prej 200 deri në 8,500 CPI, ju mund të luani me saktësi, shpejtësi dhe qëndrueshmëri të jashtëzakonshme. Të vlerësuar për 80 milionë klikime, swichat e përmirësuar Golden Micro IP54, rezistent ndaj pluhurit dhe ujit ofrojnë klikime të përsosura edhe në kushtet më të vështira. Ato parandalojnë klikimet e dyfishta dhe ju lejojnë të bëni shkrepje të sakta. Kablloja e lehtë për t'u përdorur dhe fleksibël është e mbuluar me një pëlhurë - parandalon fërkimin në tavolinë dhe mund të hiqet.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drita e pasme:
EAN:
5707119047548
Ergonomie:
Për djathtakë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1.8
Gjerësia [mm]:
67
Kabllo me mbështjellje të thurur:
Kategoria e peshës:
I lehtë (deri në 89g)
Kodi:
62611
Koha e reagimit ms:
1
Lartësia [mm]:
38
Lidhësit:
Me kabllo
Lloji i tastierës:
STEELSeries
Lojë:
Modeli i sensorit:
SteelSeries TrueMove Core
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
8500
Ngjyrë e pasme:
RGB
Numri i butonëve:
6
Përcaktimi:
Lojë
Pesha [g]:
59
Prodhuesi:
STEELSeries
Rrota:
Mekanike
Senzor i lëvizjes:
Optike
Taste të personalizueshëm:
Teknologjia:
USB-A
Trashësia [mm]:
120,6
Ueb-i i prodhuesit:
Steelseries.com/int
Vendi i origjinës:
Denmark

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE