Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Maus SteelSeries Aerox 9, pa kabllo, i zi

Kodi i produktit:
710342steel
Drita e pasme:
Modeli i sensorit:
SteelSeries TrueMove Air
Trashësia [mm]:
128,8
Teknologji Wireless:
Bluetooth, radio frequencë
Taste të personalizueshëm:

Si të porosisim në Gjirafa50?

159.50 
Ju kurseni : 40.00   (25%)
119.50 € * Përfshirë TVSH-në
25% Zbritje
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Transporti:
24 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 9.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Ky është një maus gaming ultra i lehtë, pa kabllo, me një ndjeshmëri prej 100 - 18,000 CPI (kërkime prej 100 CPI), përshpejtim prej 40 G dhe përgjigje prej 1 ms. Nuk ka përshpejtim harduerik. Është i pajisur me 18 butona të programueshëm dhe switcha mekanikë me një jetëgjatësi prej 80 milionë klikimesh. Ofron nivelin e mbrojtjes IP54. Ka 3 zona RGB LED. Për lidhje pa kabllo, ai përdor një ndërfaqe 2.4 GHz nëpërmjet një USB-C dongle (përshtatës USB-C femër/femër i përfshirë për lidhje me USB-A) dhe Bluetooth. Jetëgjatësia e baterisë është 80/200 orë (2.4 GHz / Bluetooth). Përfshin kabllon USB-C në USB-A të gërshetuar dhe të lëvizshme.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drita e pasme:
EAN:
5707119046435
Ergonomie:
Për djathtakë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
62,8
Kabllo me mbështjellje të thurur:
Kategoria e peshës:
I lehtë (deri në 89g)
Kodi:
62618
Koha e reagimit ms:
1
Lartësia [mm]:
26,7
Lidhësit:
Wireless
Lloji i baterisë::
Integruar
Lloji i tastierës:
STEELSeries
Lojë:
Modeli i sensorit:
SteelSeries TrueMove Air
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
18000
Ngjyrë e pasme:
RGB
Numri i butonëve:
18
Përcaktimi:
Lojë
Pesha [g]:
89
Prodhuesi:
STEELSeries
Senzor i lëvizjes:
Optike
Sinkronizim të RGB:
SteelSeries Engine
Taste të personalizueshëm:
Teknologji Wireless:
Bluetooth, radio frequencë
Trashësia [mm]:
128,8
Ueb-i i prodhuesit:
Steelseries.com/int
Vendi i origjinës:
Denmark

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE