Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Maus SteelSeries Sensei Ten, RGB, i zi

Kodi i produktit:
388397steel
EAN:
5707119040334
Garancioni nga prodhuesi:
2 Vite
Kategoria e peshës:
Mesatar (90-130g)
Lojë:
Rrota:
Mekanike

Si të porosisim në Gjirafa50?

68.50 
Ju kurseni : 9.00   (13%)
59.50 € * Përfshirë TVSH-në
13% Zbritje
Disponueshmëria:
9 artikuj
Transporti:
24 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

SteelSeries është një prodhues me famë botërore i aksesorëve cilësor të lojërave. Kjo nuk ndryshon me mausin e tyre të ri të lojërave të quajtur Sensei Ten. Kjo është emblema japoneze për "parajsën". Ky maus shtë elegant, ka çelësa mekanikë me një jetë të gjatë shërbimi dhe nuk mungon ndriçimi i pasmë. Ju zgjidhni ndjeshmërinë nga 50-18000 DPI.

Sensei Ten është i pajisur me çelësa mekanikë me cilësi të lartë që garantojnë një jetëgjatësi prej 60 milion klikimesh. Butonat ekskluzivë sjellin qëndrueshmëri afatgjatë dhe një ndjenjë të shpejtë dhe të qëndrueshme kur shtypen. Rrota e mausit lëviz pa probleme, do t'ju përshtatet.

Forma legjendare SteelSeries Sensei sjell rehati dhe fleksibilitet maksimal për të gjitha stilet e mbajtjes së mausit. Nuk ka rëndësi se si e kapni atë, dhe çdo dorë është arbitrare. Ai do të përshtatet si për ata që e mbajnë djathtas ashtu edhe për ata majtas. Është thjesht tepër fleksibël, kështu që do të shijoni orë të gjata duke luajtur me të.

Mausi Sensei Ten vjen me një senzor të ri TrueMove Pro. Është zhvilluar për të punuar në mënyrë perfekte në çdo sipërfaqe. Pra, nëse keni ndonjë tavolinë ose mauspad, nuk duhet të shqetësoheni. Ai do të lëvizë në sipërfaqe pa problemin më të vogël.

Përmasat e mausit janë: 126 x 63 x 21 mm. Pesha: 92 g.

Vlerësimet

Shum te mira faleminderit gjirafa50
Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5707119040334
Garancioni nga prodhuesi:
2 Vite
Kategoria e peshës:
Mesatar (90-130g)
Lojë:
Rrota:
Mekanike
Senzor i lëvizjes:
Optike
Taste të personalizueshëm:
Vendi i origjinës:
Denmark

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE