Puno më mençur, ec më shpejt, kariko më pak. MAC E BËN KËTË. Mëso më shumë >

Maus YENKEE SAMURAI, i zi

Kodi i produktit:
350695visa
EAN:
8590669323432
Ergonomia:
Djathtas
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lidhje:
Pa tela
Lloji i baterisë:
E integruar

Si të porosisim në Gjirafa50?

49.50 
Ju kurseni : 10.00   (20%)
39.50 € * Përfshirë TVSH-në
20% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
Më shumë se 10 artikuj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Mausi Samurai është i pajisur me një sensor të saktë PAW3325, i cili lejon cilësimet e ndjeshmërisë deri në 5000 DPI dhe një frekuencë skanimi deri në 1000 Hz. Së bashku me switchat Huano, Samurai siguron performancë të shkëlqyer dhe të saktë të lojërave. Yenkee Samurai u krijua për opsione të larta personalizimi. Softueri i dedikuar ju lejon të vendosni ndjeshmërinë, shpejtësinë e kuadrove dhe ngjyrën e ndriçimit, madje edhe të krijoni makro. Bateria e integruar e rikarikueshme 600 mAh në mausin Samurai siguron një qëndrueshmëri të lartë deri në 60 orë lojëra të vazhdueshme (pa ndriçim). Nëse mausit i mbaron energjia, përfshihet një kabllo energjie USB-C në USB-A, e cila gjithashtu mundëson lojën me kabllo. Për lidhje, ai përdor një marrës nano USB me rreze deri në 10 m. Ofron ndriçim RGB, një rezolucion të rregullueshëm deri në 5000 DPI, një frekuencë skanimi prej 125/250/500/1000 Hz dhe përshpejtim 20G.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8590669323432
Ergonomia:
Djathtas
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lidhje:
Pa tela
Lloji i baterisë:
E integruar
Lloji i ndërprerësit:
Huano Switches
Lojë:
Ndërfaqet:
USB Type-A
Ndjeshmëria maksimale DPI:
5 000
Ngjyra e dritës së pasme:
RGB
Numri i butonave:
6
Përcaktimi:
Lojra
Prodhuesi:
YENKEE
Rrota:
Mekanike
Sensor i lëvizjes:
Optik
Teknologjia pa tela:
Radio Frekunecë
Vendi i origjinës:
Czechia

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE