Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Maus Genius DX-110, i zi

Kodi i produktit:
183069
EAN:
4710268251552
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
1000
Trashësia [mm]:
105
Teknologjia:
PS/2
Senzor i lëvizjes:
Optik

Si të porosisim në Gjirafa50?

6.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
Më shumë se 10 artikuj
Transporti:
24 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Maus i kompanise Genius i serisë DX-110 me ngjyrë të zezë, është praktik i cili ka senzor optik me rezolucion prej 1000 dpi. Posedon tre butonat standard dhe me kabllo prej 1.5 m. Parametrat e mausit janë 105 x 60 x 37 mm, peshon 85 g, dhe është i përshtatshëm qoftë për djathtakët ose majtakët.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4710268251552
Ergonomia:
Univerzale
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,5
Gjerësia [mm]:
60
Kategoria e peshës:
E lehtë
Kodi i prodhuesit:
31010116108
Lansuar:
11 Dhjetor 2015
Lartësia [mm]:
37
Lëvizje mekanike:
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
1000
Numri i butonëve:
3
Pesha [g]:
85
Prodhuesi:
Genius
Rrota:
Mekanike
Senzor i lëvizjes:
Optik
Teknologjia:
PS/2
Trashësia [mm]:
105
Ueb-i i prodhuesit:
Geniusnet.com.tw
Vendi i origjinës:
Taiwan (Province of China)

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE