Puno më mençur, ec më shpejt, kariko më pak. MAC E BËN KËTË. Mëso më shumë >

Maus ZOWIE by BenQ FK1-B-RE, i kuq

Kodi i produktit:
350903visa
EAN:
4718755088612
Ergonomia:
Djathtas
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos m:
2
Kabllo e endur:

Si të porosisim në Gjirafa50?

94.50 
Ju kurseni : 15.00   (16%)
79.50 € * Përfshirë TVSH-në
16% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
Më shumë se 10 artikuj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Ky është një maus optik për lojëra që ofron një profil të ulët. Është simetrik me butona të përshtatur për dorën e djathtë. Ka madhësi L. Ofron 5 butona. Përdor një ndërfaqe USB për t'u lidhur. Ka një ndjeshmëri të rregullueshme prej 400/800/1600/3200 DPI dhe një frekuencë përgjigjeje prej 125/500/1000 Hz. Gjatësia e kabllit është 2 metra.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4718755088612
Ergonomia:
Djathtas
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos m:
2
Kabllo e endur:
Koha e reagimit ms:
1
Lidhje:
Me tela
Lloji i sensorit:
PixArt 3360
Lojë:
Ndërfaqet:
USB Type-A
Ndjeshmëria maksimale DPI:
3 200
Numri i butonave:
5
Përcaktimi:
Lojra
Prodhuesi:
ZOWIE by BenQ
Rrota:
Mekanike
Sensor i lëvizjes:
Optik
Vendi i origjinës:
Taiwan (Province of China)

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE