Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Maus ZOWIE by BenQ FK2-B-RE, i kuq

Kodi i produktit:
350905
Besueshmëria:
100 %
Modeli i sensorit:
PixArt 3360
Teknologjia:
USB-A
Senzor i lëvizjes:
Optike
Rrota:
Mekanike

Si të porosisim në Gjirafa50?

89.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
6 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Ky është një maus optik për lojëra që ofron një profil të ulët. Është simetrik me butona të përshtatur për dorën e djathtë. Ka madhësinë M. Ofron 5 butona. Përdor një ndërfaqe USB për t'u lidhur. Ka një ndjeshmëri të rregullueshme prej 400/800/1600/3200 DPI dhe një frekuencë përgjigjeje prej 125/500/1000 Hz. Gjatësia e kabllit është 2 metra.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
4718755088629
Ergonomie:
Për djathtakë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos m:
2
Gjerësia mm:
65
Kabllo me mbështjellje të thurur:
Kategoria e peshës:
I lehtë (deri në 89g)
Kodi:
9H.N3VBB.A6E
Koha e reagimit ms:
1
Lartësia mm:
36
Lidhësit:
Me kabllo
Lojë:
Modeli i sensorit:
PixArt 3360
Ndjeshmëria maksimale DPI:
3200
Në dispozicion nga:
5. 8. 2022
Numri i butonëve:
5
Përcaktimi:
Lojë
Pesha g:
80
Prodhuesi:
ZOWIE by BenQ
Rrota:
Mekanike
Senzor i lëvizjes:
Optike
Teknologjia:
USB-A
Trashësia mm:
125
Vendi i origjinës:
Taiwan (Province of China)

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE