Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Maus Logitech MX Master 3S, grafit

Kodi i produktit:
346345
Besueshmëria:
100 %
Numri i butonëve:
7
Typ baterie:
Integruar
Trashësia [mm]:
124,9
Teknologji Wireless:
Bluetooth

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
136.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
Më shumë se 10 artikuj
Transporti:
24 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 11.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Maus i fuqishëm wireless me shpejtësi të jashtëzakonshme, saktësi dhe përgjigje të përsosur prekëse. MagSpeed është një funksion zhvendosjeje elektromagnetike me saktësi piksel dhe një shpejtësi të mjaftueshme zvarritjeje prej 1000 linjash në sekondë. Ju ndjeni një përgjigje prekëse, por nuk dëgjoni. Punon në heshtje deri në 90% në krahasim me mausët standardë! Forma e mausit është përshtatur me kyçin e dorës në mënyrë që edhe me përdorim të zgjatur të mbështesë pëllëmbën dhe gishtat. Ka 7 butona me funksione të ndryshme. Shtypni përpara / prapa dhe butonat e gjesteve përdoren me gishtin e madh.

MX Master 3S kontrollon lehtësisht shumë kompjuterë në të njëjtën kohë duke lëvizur thjesht kursorin në skajin e ekranit. E gjithë kjo sigurohet nga teknologjia Flow, e cila transferon tekst, imazhe dhe skedarë ndërmjet kompjuterëve. Vetëm një klikim në një punë për ta kopjuar në një kompjuter dhe për ta ngjitur në një tjetër. Mausi është 5 herë më i saktë se një maus i zakonshëm. Sensori i përmirësuar me rezolucion 8K dhe skanim në fushë të errët lejon lëvizjen në pothuajse çdo sipërfaqe - madje edhe në xham. DPI, mund të vendoset midis 200 dhe 8,000 me një buton. Energjia sigurohet nga bateritë Li-Pol me kapacitet 500 mAh, funksionon deri në 70 ditë me një karikim të plotë. Mbështet karikimin e shpejtë, për një minutë, kursen energji për 3 orë përdorim. Bluetooth deri në 10 metra lejon lidhje me deri në tre PC në të njëjtën kohë. E përputhshme me sistemet macOS dhe iPadOS. Pesha 141 gram. Përmasat 18.4 mm × 14.4 mm × 6.6 mm.

Vlerësimet

Vetem ne fillim e kam mbush dhe ende qe 2 jav ku e perdori mbi 8 or ndite ka 80% bateri, po ashtu edhe esht teper ergonomik per dor edhe ka largesi wireless ku mundesh me perdor bukur larg ndaj pc apo TV. Maus mat mir shtirr qe gjon
Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
5099206103726
Ergonomie:
Për djathtakë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
84,3
Kategoria e peshës:
Težší (od 131g)
Kodi:
910-006559
Lartësia [mm]:
51
Lidhësit:
Wireless
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
8 000
Në dispozicion nga:
18. 5. 2022
Numri i butonëve:
7
Pesha [g]:
141
Prodhuesi:
Logitech
Rrota:
Mekanike
Senzor i lëvizjes:
Laser
Silent click Silent:
Teknologji Wireless:
Bluetooth
Trashësia [mm]:
124,9
Typ baterie:
Integruar
Ueb-i i prodhuesit:
Logitech.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE