Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Format i gjerë

Format i gjerë

Produktet e rekomanduara

  • Më të shiturat
  • Më të shikuarat
  • Më të vlerësuarat
4,243.50 

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 353.62€ në muaj  

Përfshirë TVSH-në

1
1,123.50 

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 93.62€ në muaj  

Përfshirë TVSH-në

2
375.50 

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 31.29€ në muaj  

Përfshirë TVSH-në

3
Monitor LED - iiyama ProLite XUB3490WQSU, 34"

E SHITUR

-13%
552.50 

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 46.04€ në muaj  

634.50 

Përfshirë TVSH-në

4
Monitor iiyama ProLite LH5542UHS-B3 - LED 55", 4K UHD, i zi

E SHITUR

1,341.50 

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 111.79€ në muaj  

Përfshirë TVSH-në

1
Monitor Kindermann TD-1086-S

E SHITUR

4,636.50 

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 386.38€ në muaj  

Përfshirë TVSH-në

2
Monitor iiyama ProLite TE8604MIS-B2AG, 86" LED, 4K UHD, i zi

E SHITUR

3,998.50 

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 333.21€ në muaj  

Përfshirë TVSH-në

3
Monitor Samsung LS34J550WQRXEN, 34", LED, 3440 x 1440 (UW-QHD), kaltër/hirtë

E SHITUR

359.50 

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 29.96€ në muaj  

Përfshirë TVSH-në

4
SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE