Puno më mençur, ec më shpejt, kariko më pak. MAC E BËN KËTË. Mëso më shumë >

Monitor Samsung LS24A400VEUXEN, 24", 1920 x 1080 (Full HD), i zi

Kodi i produktit:
565979smg
Altoparlantë:
Prodhuesi:
Samsung
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
2
Përmbajtja e pakos:
Kabllo HDMI, kabllo USB
Pesha [kg]:
5.8

Si të porosisim në Gjirafa50?

271.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
Transporti:
24 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 22.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Samsung S40VA është një monitor 24 inç. Ofron rezolucion Full HD prej 1920 x 1080, shpejtësi freskimi prej 75 Hz, panel IPS, raport aspekt 16: 9, shkëlqim 250 cd / m2. Mbështet 16,7 milion ngjyra, raporti i kontrastit është 1000: 1. Këndet e shikimit janë 178 ° vertikalisht dhe horizontalisht. Ka altoparlantë dhe ueb kamerë të integruar. Koha e përgjigjes është 5 ms (gri - gri). Lidhshmëria sigurohet nga lidhësi D-Sub, HDMI, porti DP, 2x USB 3.0, hyrje audio dhe dalje audio. Dimensionet përfshirë mbajtësen janë 541.7 x 474.7 x 192.5 mm, pesha 5.8 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Diagonalja e ekranit ["]:
24
DisplayPort:
EAN:
8806092231627
Ekran i sheshtë:
FreeSync:
Frekuencë [Hz]:
75
Fuqia dalëse e altoparlantëve W:
4
Garancioni nga prodhuesi:
2 Vite
Gjerësia [mm]:
541,7
Këndi horizontal i shikimit °:
178
Këndi vertikal i shikimit °:
178
Klasa e energjisë:
E
Koha e reagimit ms:
5
Konsumi [kWh/1000h]:
18
Kontrasti statik 1:
1000
Lartësi e rregullueshme:
Lloji i ekranit::
IPS
Lojë:
Ndriçimi cdm2:
250
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrat e mbështetura milion:
16.7
Numri i porteve DisplayPort:
1
Numri i porteve HDMI:
1
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
2
Përmbajtja e pakos:
Kabllo HDMI, kabllo USB
Pesha [kg]:
5.8
Pitch Hz:
0,275
Pivot:
Port hyrës HDMI:
Port hyrës VGA D-Sub:
Prodhuesi:
Samsung
Raporti i shikimit:
16: 9
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Teknologji audio:
3.5mm për kufje, 3.5mm (hyrëse)
Trashësia [mm]:
192,5
Ueb kamerë:
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz
USB:
USB Hub:
Varje në mur:
Vendi i origjinës:
Korea (the Republic of)

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE