Puno më mençur, ec më shpejt, kariko më pak. MAC E BËN KËTË. Mëso më shumë >

Monitori MSI PRO MP271 - 27 LED

Kodi i produktit:
311380
Altoparlantë:
Reduktim i ngjyrës së kaltër:
Pesha [kg]:
4,2
Pitch Hz:
0,311
Port hyrës HDMI:

Si të porosisim në Gjirafa50?

263.50 
Ju kurseni : 76.00   (29%)
187.50 € * Përfshirë TVSH-në
29% Zbritje
Disponueshmëria:
Më shumë se 10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 15.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Monitori MSI PRO MP271 vjen me një diagonale prej 27" me kualitet Full HD dhe rezolucion 1920 x 1080 pikselë me të cilin shfaq imazhe superiore me ngjyra të ndezura dhe tejet reale dhe altoparlantë të integruar. Mbështet teknologjitë si IPS, Blue light reduction, dhe Flicker Reduction. Veçanti të këtij monitori janë edhe mundësitë e lidhjes përmes porteve DisplayPort, USB dhe HDMI.?

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Besueshmëria:
100 %
Diagonalja e ekranit ["]:
27
EAN:
4719072766016
Ekran i sheshtë:
Frekuencë [Hz]:
60
Fuqia dalëse e altoparlantëve W:
4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
612,6
Këndi horizontal i shikimit °:
178
Këndi vertikal i shikimit °:
178
Koha e reagimit ms:
5
Kontrasti statik [:1]:
1000
Lansuar:
25. 2. 2021
Lartësia [mm]:
456,8
Lloji i ekranit::
IPS
Ndriçimi cdm2:
250
Ngjyra:
Zezë
Numri i porteve HDMI:
1
Përmasat e kapëses VESA:
100 x 100
Pesha [kg]:
4,2
Pitch Hz:
0,311
Port hyrës HDMI:
Port hyrës VGA D-Sub:
Prodhuesi:
MSI
Raporti i shikimit:
16: 9
Reduktim i ngjyrës së kaltër:
Reduktim të dridhjeve të imazheve:
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Teknologji audio:
3.5mm mikrofon, 3.5mm sluchátka
Thellësia e ngjyrave bit:
6 + FRC
Trashësia [mm]:
219,7
Ueb-i i prodhuesit:
Cz.msi.com
Varje në mur:
Vendi i origjinës:
Taiwan (Province of China)

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE