Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Copëtues i letrës HSM ShredStar X10

Kodi i produktit:
239960
EAN:
4026631057769
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e prerjes [mm]:
4.5
Gjerësia hyrëse [mm]:
220
Kapaciteti i grisjes [faqe]:
10

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
203.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
Më shumë se 10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 16.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

HSM ShredStar X10 është makinë që do ju mundësoj të copëtoni letra me shpejtësi dhe siguri të plotë. Aksesori arrinë të copëtoj deri në 10 letra në të njëjtën kohë dhe me madhësinë e saj kompakte dhe ergonomike është zgjidhja ideale për ta pasur në shtëpinë apo zyrën tuaj të vogël.

Aksesori vjen i pajisur me prerëse me 4 x 35 mm prerje, mund të mbaj deri në 20 litra, arrinë të gjej automatikisht futjen e letrës dhe të filloj copëtimin. vjen me madhësi prej 345 x 445 x 245 mm dhe plotëson nivelin e klasifikimit DIN P-4.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4026631057769
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e prerjes [mm]:
4.5
Gjerësia hyrëse [mm]:
220
Kapaciteti i grisjes [faqe]:
10
Kapaciteti i kovës [litra]:
20
Kodi i prodhuesit:
SKAHSM0013
Lansuar:
13. 7. 2018
Lloji i prerjes:
Anësore
Përmasat [mm]:
345 x 445 x 245
Pesha në kg:
6,2
Pesha [g / m2]:
80
Prodhuesi:
HSM
Standardet DIN:
P-4
Vendi i origjinës:
Germany

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE