E shitur
Foto e Kalkulator Casio FX 991 EX
Foto e Kalkulator Casio FX 991 EX

Kalkulator Casio FX 991 EX

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Origjina: Kodi:
46.50 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 39.41 €
Raifeissen Bank Teb Bank deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.88 €/muaj

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kalkulatorët janë bërë pjesë e rëndësishme e nxënësve të shkollave fillore, nxënësit e shkollave të mesme, universiteteve, kontabilistëve dhe statisticienëve. Model Casio FX 991 EX është një kalkulator për shkolla me një ekran të thjeshtë dhe ka 552 funksione matematikore, përveç llogaritjes standarde duke përdorur plus, minus. Model Casio FX 991 EX ofron dy zgjidhje për furnizim me energji, me anë të baterive të thjeshta dhe baterive solare. Kalkulatori ka dimensione prej 77 x 165.5 x 11.1 mm dhe peshon 90 g.
Besueshmëria:
100 %, 99 %
Ngjyra:
Zezë
Përmasat [mm]:
77 x 165.5 x 11.1
Prodhuesi:
Casio
Slot për bateri:
LR44, Solar
Lansuar:
25 Gusht 2015
Ueb-i i prodhuesit:
Casio-europe.com
Pesha [g]:
90
Rezolucioni i ekranit:
63 x 192
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Përqindja e dështimit:
0,20 %
Kodi:
4971850094746
Vendi i prodhimit:
Thailand
EAN:
454952661200821
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe:

Blej tani
Kalkulator Casio FX 991 EX
46.50 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo