Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kalkulator Casio FX 991 EX

Kodi i produktit:
177252
Bateri:
LR44, Solar
EAN:
4549526612008
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
4971850094746
Lansuar:
25 Gusht 2015

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
45.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Kalkulatorët janë bërë pjesë e rëndësishme e nxënësve të shkollave fillore, nxënësit e shkollave të mesme, universiteteve, kontabilistëve dhe statisticienëve. Model Casio FX 991 EX është një kalkulator për shkolla me një ekran të thjeshtë dhe ka 552 funksione matematikore, përveç llogaritjes standarde duke përdorur plus, minus. Model Casio FX 991 EX ofron dy zgjidhje për furnizim me energji, me anë të baterive të thjeshta dhe baterive solare. Kalkulatori ka dimensione prej 77 x 165.5 x 11.1 mm dhe peshon 90 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri:
LR44, Solar
EAN:
4549526612008
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
4971850094746
Lansuar:
25 Gusht 2015
Ngjyra:
Zezë
Përmasat [H x W mm]:
77 x 165,5 x 11,1
Prodhuesi:
Casio
Rezolucioni i ekranit:
63 x 192
Slot për bateri:
LR44, Solar
Ueb-i i prodhuesit:
Casio-europe.com
Vendi i origjinës:
Japan

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE