Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Qese Plastifikuese Peach A4

Kodi i produktit:
160888
EAN:
7640106495084
Format:
A4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
PP525-02
Lansuar:
4 Tetor 2014

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
29.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Kompania Peach ka nxjerrë në treg qesën e plastifikuar me cilësi të lartë A4 që është e dedikuar për t'i mbrojtur dokumentet. Me këtë qese, dokumentet do të jenë të mbrojtura nga pluhuri, pisllëku dhe do t'ju rritet jetëgjatësia. Trashësia e një qese është 125 mic. Pakoja përmban 100 copa.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7640106495084
Format:
A4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
PP525-02
Lansuar:
4 Tetor 2014
Lloji i letrës:
Folie plastifikuese
Numri i fletëve në pako:
100
Prodhuesi:
Peach
Vendi i origjinës:
Switzerland

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE