Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Plastifikues Peach Premium Photo PL755, A3

Kodi i produktit:
208770
EAN:
7640169585777
Format:
A3
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e folies [mikrometër]:
125
Gjerësia e pjesës hyrëse [mm]:
330

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
57.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Produkti ofron një mënyrë të shkëlqyer për t’i mbrojtur dokumentet dhe fotografitë tuaja nga lagështia, pluhuri, ndrydhja dhe faktorët e tjerë të cilët e dëmtojnë pamjen dhe lexueshmërinë e tyre. Dokumenti vendoset në qesen e pajisjes brenda dy shtresave të folisë së hollë transparente. Në këtë mënyrë dokumentet tuaja si fotografi, diploma, çertifikata apo dokumente të llojeve të tjera mund ta ruajnë formën e tyre për një kohë të gjatë. Pasi që qëndron joaktiv për 30 minuta, ai automatikisht fiket.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7640169585777
Format:
A3
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e folies [mikrometër]:
125
Gjerësia e pjesës hyrëse [mm]:
330
Kodi i prodhuesit:
PL755
Koha e ngrohjes [minuta]:
2
Përmasat [mm]:
460 x 160 x 65
Pesha në kg:
1,335
Prodhuesi:
Peach
Shpejtësia e dritës [cm / min]:
40
Vendi i origjinës:
Switzerland

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE