Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Plastifikues Sencor SLA 210

Kodi i produktit:
197049
EAN:
8590669145362
Format:
A4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e folies [mikrometër]:
250
Kodi i prodhuesit:
8590669145362

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
34.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 5
Disponueshmëria:
5 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Plastifikuesi personal Sencor SLA 210 A4 është i përshtatshëm për zyre të vogla apo shtëpi. Ofron plastifikim kualitativ të dokumenteve të llojit A4. Plastifikuesi përdor filma nga 150 deri në 250 mc. Shpejtësia e plastifikimit është rreth 30 cm në minutë. Punon pa zhurmë, si dhe ka sistem prej dy cilindrave rrotullues. Përparësia e tij qëndron në lehtësinë e përdorimit dhe ekonomizimin - ai përdor 50% më pak energji sesa plastifikuesit tjerë. Po ashtu, ka sistem ABS përmes të cilit mund ta lironi lehtësisht dokumentin e bllokuar. Është i përshtatshëm për plastifikimin e certifikatave, fotove, dokumenteve, vizatimeve, ftesave, etj.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8590669145362
Format:
A4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e folies [mikrometër]:
250
Kodi i prodhuesit:
8590669145362
Koha e ngrohjes [minuta]:
3
Përmasat [mm]:
330 x 190 x 57
Pesha në kg:
0,83
Prodhuesi:
Sencor
Shpejtësia e dritës [cm / min]:
30
Vendi i origjinës:
Czechia

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE