Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Plastifikues Sencor SLA 310

Kodi i produktit:
197050
EAN:
8590669145379
Format:
A3
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e folies [mikrometër]:
250
Kodi i prodhuesit:
8590669145379

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
52.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Plastifikuesi personal Sencor SLA 310 A3 është i përshtatshëm për zyre të vogla apo për shtëpi. Ofron plastifikim kualitativ të dokumenteve të llojit A3. Shpejtësia e plastifikimit është rreth 30 cm në minutë. Punon pa zhurmë, si dhe ka sistem prej dy cilindrave rrotullues. Përparësia e tij qëndron në lehtësinë dhe ekonomizimin e përdorimit - ai përdor 50% më pak energji sesa plastifikuesit tjerë. Po ashtu, ka sistem ABS përmes të cilit mund ta lironi lehtësisht dokumentin e bllokuar. Kjo pajisje është e përshtatshme për plastifikimin e certifikatave, fotove, dokumenteve, vizatimeve apo ftesave.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8590669145379
Format:
A3
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e folies [mikrometër]:
250
Kodi i prodhuesit:
8590669145379
Koha e ngrohjes [minuta]:
4
Përmasat [mm]:
475 x 164 x 68
Pesha në kg:
1,5
Prodhuesi:
Sencor
Shpejtësia e dritës [cm / min]:
30
Vendi i origjinës:
Czechia

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE