Puno më mençur, ec më shpejt, kariko më pak. MAC E BËN KËTË. Mëso më shumë >

Prerëse Peach PC300-01

Kodi i produktit:
198164
EAN:
7640115946126
Format:
A4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i prerjes:
10
Kodi i prodhuesit:
PC300-01

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
72.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.04 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Në këto kohë moderne, ne kemi mjete praktike për pothuajse çdo gjë, dhe tani kemi edhe makinën speciale prerëse për t'i prerë drejtë dokumentet shtypura, fotografitë etj. Prerësja A4 posedon bazë metalike dhe një dizajn tërheqës, e cila është projektuar për një gamë të gjerë të përdoruesve, për ngarkesa të vogla. Pajisja mund të shkurtojë deri në 10 fletë dhe 80g/m2 ose dokumente s2 të laminuara.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7640115946126
Format:
A4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i prerjes:
10
Kodi i prodhuesit:
PC300-01
Lansuar:
23 Shtator 2016
Pesha [g / m2]:
80
Prodhuesi:
Peach
Vendi i origjinës:
Switzerland

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE