Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Vizore prerëse Peach

Kodi i produktit:
198165
EAN:
7640124894012
Format:
A4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i prerjes:
2
Kodi i prodhuesit:
PC100-04

Si të porosisim në Gjirafa50?

9.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
6 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Kompania me cilësore në treg Peach prodhon prerëse të tilla në formë vizoreje me saktësi maksimale. Ky produkt është projektuar për përdorim në shtëpi dhe mund të presë deri në tri fletë të letrës në të njëjtën kohë (80 g / m2). Ky produkt nuk është i përshtatshëm për të prerë materiale të forta si fotografi, karton dhe kështu me radhë. Kjo vizore është shumë e lehtë dhe kompakte në përdorim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7640124894012
Format:
A4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i prerjes:
2
Kodi i prodhuesit:
PC100-04
Lansuar:
23 Shtator 2016
Pesha [g / m2]:
80
Prodhuesi:
Peach
Vendi i origjinës:
Switzerland

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE