Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Access Point TP-LINK Deco M4, 3 pajisje

Kodi i produktit:
258599
EAN:
6935364085179
Numri i pjesëve:
3+
Trashësia [mm]:
91
Teknologjia:
RJ-45, WiFi
Standardet WLAN (Wifi):
802.11a, 802.11g 802.11ac, 802.11n

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
181.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
Më shumë se 10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 15.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Rrjeti TP-Link do të thotë njësitë Deco punojnë së bashku për të krijuar një rrjet të vetëm dhe të unifikuar. Deco M4 është një sistem me 3 njësi i cili përdor teknologjinë e rrjetëzimit TP-Link për të mbuluar tërë shtëpinë tuaj me një sinjal të fuqishëm Wi-Fi. Disa njësi punojnë pa ndërprerje për të krijuar një rrjet shtëpiak të përkryer. Deco M4 është mënyra më e lehtë për të garantuar një sinjal të fortë Wi-Fi në çdo cep të shtëpisë tuaj deri në 5500 metra katrore. Lidhshmëria me valë dhe Ethernet punojnë së bashku për të lidhur disqet Deco, duke siguruar shpejtësi të larta të rrjetit dhe mbulim me të vërtetë të pandërprerë. Ndërfaqet e TP-LINK Deco janë: 2 x porta Gigabit Ethernet (WAN / LAN auto-sensing) të Deco.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6935364085179
Firewall:
Funksionet e avansuara IoT:
Amazon Alexa, IFTTT
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
91
Kodi:
Deco M4(3-pack)
Kujdes prindëror:
Lansuar:
3. 4. 2019
Lartësia [mm]:
190
Lloji i antenës:
E integruar
Lloji i ruterit:
Access point, MU-MIMO, Wifi Router
Mbështet WMN:
Mbështetje për IPv6:
Menaxhimi:
Numri i pjesëve:
3+
Numri i porteve HUB / Switch:
1
Numri i porteve RJ-45:
2
Numri i porteve WAN:
1
Prodhuesi:
TP-LINK
Shpejtësia e transferimeve WAN [MB/s]:
1000
Shpejtësia e transferimeve WLAN (WiFi) [MB/s]:
867 + 300
Shpejtësia e transferimit për HUB / Switch [MB/s]:
1000
Shtrirja e frekuencës [GHz]:
2.4, 5
Standardet WLAN (Wifi):
802.11a, 802.11g 802.11ac, 802.11n
Teknologjia:
RJ-45, WiFi
Trashësia [mm]:
91
Ueb-i i prodhuesit:
Tp-link.com
Vendi i origjinës:
China

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE