Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Router Board MikroTik

Kodi i produktit:
122329
EAN:
4752224001108
Numri i lidhësve LAN 1000 Mbps:
5
Ueb-i i prodhuesit:
Mikrotik.cz
Trashësia [mm]:
138
Teknologjia:
RJ-45, USB 2.0, WiFi

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
103.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
Më shumë se 10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Router Board-i MikroTik është projektuar për të krijuar qasje ë fuqishme për shtëpitë dhe zyret e juaja. Kjo është një zgjidhje e plotë dhe shumë kompakte, pasi që gjithashtu përmban kuti plastike dhe furnizim me energji elektrike. Ajo është e pajisur me një brez të ri Atheros CPU me më shumë pushtet teknologjik dhe memorie të mëdha. Ajo ka pesë portet Gigabit Ethernet, një USB2.0, transmetues pa tel dhe pjesë të tjera. Posedon një frekuencë prej 600MHz, me 128MB RAM. Fuqia maksimale e prodhimit të transmetuesit mund të vendoset në 30 dBm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4752224001108
Forma operuese:
AP
Frekuenca e procesorit [MHz]:
600
Frekuenca [GHz]:
2,4
Fuqia e sinjalit të antenës:
2,5 dBi
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
113
Jack DC:
Kodi i prodhuesit:
RB951G-2HnD
Lansuar:
31 Janar 2013
Lartësia [mm]:
29
Licensë:
L4
Lloji i antenës:
E integruar
Lloji i ruterit:
Access point, Bridge, Klient, RouterBoard, Wifi Router
Numri i bërthamave:
1
Numri i lidhësve LAN 1000 Mbps:
5
PoE:
Prodhuesi:
Mikrotik
Ram [MB]:
128
Shpejtësia e transferimeve WLAN (WiFi) [MB/s]:
300
Shpejtësia e transferimit për HUB / Switch [MB/s]:
1000
Sistemi operativ:
MikroTik RouterOS
Standard:
802.11b, 802.11g, 802.11n
Standardet WLAN (Wifi):
802.11ac, 802.11b, 802.11g, 802.11n
Teknologjia:
RJ-45, USB 2.0, WiFi
Trashësia [mm]:
138
Ueb-i i prodhuesit:
Mikrotik.cz
USB:
Vendi i origjinës:
Latvia

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE